CH-Plast spol. s r.o. - lisování plastických hmot

675 51 Příštpo 88


CH-Plast spol. s r.o. - lisovn plastickch hmot
Bookmark and Share

CH – PLAST spol. s r.o. - lisování plastů

Lisování plastických hmot. Návrh a zajištění výroby lisovacích nástrojů.

obchodní firma: CH – PLAST spol. s r.o.
adresa sídla: 675 51 Příštpo 88
právní forma: Společnost s ručením omezeným
datum zápisu: 5.12.1991
vydal: 7 – Krajský soud v Brně, spis C 3643

 

SUMITOMO SE350 HD 

 Potřebujete-li si nechat vyrobit plastové součástky či jakékoliv výrobky z plastu, můžete se v České republice obrátit na několik společností, které nabízejí sériovou výrobu plastových výrobků a lisování plastických hmot. Na Vysočině v oboru vstřikování plastů již od roku 1991 podniká firma CH – plast s.r.o., která vám za příznivé ceny vyrobí téměř jakýkoliv plastový nástroj či výrobek.

Vstřikování plastů

 

Hlavní náplní firmy je lisování plastických hmot a návrh a zajištění výroby lisovacích nástrojů. Společnost CH – plast, s.r.o. od svého vzniku rozšířila své technické zázemí, zkušenosti a technologii natolik, že je schopna zajistit lisování plastů jakýchkoliv plastových výrobků od malých konstrukčních dílů pro svářečky až po náhradní díly na traktory.

Firma vyrábí plastové výlisky na zakázku a to v různém barevném provedení dle dohody. Zaručuje zdravotní nezávadnost výrobků, jejich kvalitu a odolnost. Zajistí po dohodě s vámi výrobu konkrétních forem dle vašich požadavků. Plastové výrobkySpolečnost CH – plast, s.r.o. vyrábí lisovací nástroje pro sériovou výrobu plastických výrobků a součástek. Dále pak vyrábí plastové výrobky pro automobilový průmysl, stavebnictví, strojírenský průmysl, spotřební zboží, ale také dětské hračky a vlastně vše, co si zákazníci přejí.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies